bylinkovyobchod.sk

Na našej stránke nájdete všetky dostupné informácie o doméne bylinkovyobchod.sk. Informácie sa snažíme aktualizovať tak často ako je to možné a veríme, že Vám budú užitočné.

Základné informácie

Doména:bylinkovyobchod.sk
Hodnotenie:2.8 z 0-5 (56.91%), dôležitosť: 31
Odhad hodnoty domény:5121.9
Dĺžka názvu domény:15
Náš prvý záznam o doméne:13.10.2012
Stav domény:DOM_OK
Platnosť od:18.01.2017
Platnosť do:18.01.2018
Majiteľ domény:EXOT-0004
Registrátor domény:EXOT-0004
DNS1:ns.exohosting.sk
DNS2:ns1.exohosting.eu
DNS3:ns3.exohosting.cz
Nadpis stránkyBylinkový obchod-košík plný byliniek
DNS kontrolovaný:12.09.2017
WHOIS kontrolovaný:06.10.2017

Náhľad

Náhľad sme vytvorili 01.06.2017.

bylinkovyobchod.sk screen picture

DNS

Server: ns.exohosting.sk
Address: 92.240.254.142#53

bylinkovyobchod.sk
origin = ns.bylinkovyobchod.sk
mail addr = ns.bylinkovyobchod.sk
serial = 2015012419
refresh = 10800
retry = 1800
expire = 604800
minimum = 3600
bylinkovyobchod.sk nameserver = ns.exohosting.sk.
bylinkovyobchod.sk nameserver = ns1.exohosting.eu.
bylinkovyobchod.sk nameserver = ns3.exohosting.cz.
Name: bylinkovyobchod.sk
Address: 92.240.253.72
bylinkovyobchod.sk mail exchanger = 10 relay.exohosting.sk.
bylinkovyobchod.sk mail exchanger = 10 relay1.exohosting.sk.
bylinkovyobchod.sk mail exchanger = 15 relay3.dnsserver.eu.
bylinkovyobchod.sk mail exchanger = 20 relay2.dnsserver.eu.

Analýza obsahu stránky

Popis stránky:

Vitajte v Bylinkovom obchode !. Prostredníctvom nášho e-shopu sa snažíme všetkým priaznivcom alternatívnej medicíny ponúknuť kvalitné byliny a bylinné produkty od maďarských, slovenských a českých výrobcov a spracovateľov. Od roku 2012 ponúkame...

Hlavný nadpis:

Vitajte v Bylinkovom obchode !

Nadpis tretej úrovne:

Značky

Prvý odstavec stránky:

Prostredníctvom nášho e-shopu sa snažíme všetkým priaznivcom alternatívnej medicíny ponúknuť kvalitné byliny a bylinné produkty od maďarských, slovenských a českých výrobcov a spracovateľov. Od roku 2012 ponúkame kompletný sortiment známeho výrobcu bylinkových čajov a kozmetiky, doplnkov výživy HERBÁRIA Zrt., Budapest. V našom Bylinkovom obchode nájdete aj výber tých najzaujímavejších bylín a extraktov z rôznych kútov sveta, či z Južnej Ameriky, Číny, Ázie kde je našim osvedčených dodávateľom česká spoločnosť Salvia Paradise s.r.o.. Gemmoterapiu v poslednom desaťročí v Čechách aj na Slovensku spropagovala pani Mgr.Podhorná so svojou firmou Naděje. Veľkej popularite vďačí mnohými priaznivými výsledkami pri liečbe závažných ochorení napr. boreliózy, sklerózy multiplex, pri oslabenej imunite a alergiám.  K bylinkám patrí aj aromaterapia, ktorú reprezentuje spoločnosť AROMAX Zrt., Budapest. Na trhu figuruje od roku 1993 a zaoberá sa výrobou kvalitným esenciálnych olejov, rastlinných olejov, aromaterapeutickej kozmetiky, sauna olejov a osviežovačov ovzdušia.Bylinkám ostávame verní aj v ponuke kozmetiky. Prírodné mydlá NATURINKA z  Čiech sú ručne vyrábané za studena, bez degradácie účinných látok a plné éterických olejov. KHADI prírodná kozmetika to sú predovšetkým farby na vlasy na báze bylinných práškov, pleťové a telové oleje, a šetrné šampóny na vlasy. Ekodrogériu zastupuje mladá maďarska spoločnosť MOSÓMAMI Kft.  s veľkou chuťou a zodpovednosťou k životnému prostrediu. Tá upriamila svoje podnikanie nielen na produkciu šetrných ekologických čistiacich prostriedkov ale aj na výrobu EKO  kozmetiky.  Sortiment neustále rozširujeme. Našou snahou je vyhľadávať výrobcov kvalitných produktov, súvisiacich so zdravím a vitálnym životom a tieto ponúkať ďalej...

Druhý odstavec stránky:

Košičania, navštívte nás v našom Bylinkovom obchode na sídlisku Nad jazerom. OC Ždiar/Ždiarska 17/. Lepšie raz vidieť ako 100-krát počuť :-)

Tretí odstavec stránky:

OZNAM!Naši stáli zákazníci, ktorí ste na predošlých stránkach používali svoje prihlasovacie údaje: mailovú adresu a heslo,môžte sa prihlasiť aj v novej aplikácii pod svojim mailom, iba heslo sa Vám vygeneruje úplne nové. Po prvom prihlásení si ho viete samozrejme zmeniť vo svojich údajoch.  Žiaľ nebolo možné Vaše predošlé objednávky preniesť k novým dátam, ale máte nastavenú výšku Vašej doterajšej vernostnej zľavy na svojom účte. Pri každej novej objednávke Vám táto zľava bude odrátaná automaticky od celkovej sumy. Pri akýchkoľvek nejasnostiach, alebo problémoch pri objednávaní nás prosím kontaktujte na hore uvedené mobilné číslo alebo e-mailom. Ďakujeme :-)

WHOIS

x

Vývoj Alexa indexu

alaxa graf