hk36skalica.sk

Na našej stránke nájdete všetky dostupné informácie o doméne hk36skalica.sk . Informácie sa snažíme aktualizovať tak často ako je to možné a veríme, že Vám budú užitočné.

Základné informácie

Doména:hk36skalica.sk
Hodnotenie:2.7 z 0-5 (53.59%), dôležitosť: 30
Odhad hodnoty domény:4823.1
Dĺžka názvu domény:11
Náš prvý záznam o doméne:30.07.2007
Stav domény:FREE
Platnosť od:26.10.2018
Platnosť do:01.01.1970
Majiteľ domény:
Registrátor domény:
Nadpis stránkyHK36skalica - Finančný denník
PageRank kontrolovaný:09.04.2011
PageRank:4
DNS kontrolovaný:28.08.2018
WHOIS kontrolovaný:24.08.2018

Náhľad

Náhľad sme vytvorili 15.08.2018.

hk36skalica.sk screen picture

DNS

;; Truncated, retrying in TCP mode.
Server: ns1.vultr.com
Address: 173.199.96.96#53

** server can't find hk36skalica.sk: REFUSED

Analýza obsahu stránky

Popis stránky:

Finančný denník

Hlavný nadpis:

HK36skalica

Hlavný podnadpis:

Lacné povinné zmluvné poistenie

Druhý podnadpis:

Poisťovne a ich produkty

Tretí podnadpis:

Najlepšie ceny sú online

Prvý odstavec stránky:

Ako to už samotný názov naznačuje, povinné zmluvné poistenie je druh zabezpečenia, ktoré udáva zákon. Nemáme teda slobodnú voľbu toho, či si ho uzatvoríme alebo nie. Túto povinnosť nemajú len tí, ktorí nevlastnia žiaden dopravný prostriedok. Ostatní by sa jej vyhýbať nemali, pretože za to hrozia vysoké sankcie. Preto sa tento príspevok povenuje tomu, prečo je vlastne zabezpečenie tohto typu nevyhnutné. Takisto asi každý ocení radu o tom, kde možno nájsť lacné povinné zmluvné poistenie auta. Rozdiely v ponukách jednotlivých poisťovacích spoločností totiž môžu byť veľmi priepastné.

Druhý odstavec stránky:

Napriek tomu, že súčasný občan má právo slobodne sa rozhodovať, zákony by porušovať nemal. Už aj lacné povinné zmluvné poistenie je zárukou toho, že policajti budú mať o jeden veľký dôvod menej vám nadeliť pokuty. O tom si však povieme nižšie. Týmto zabezpečením vozidla chránite hlavne tých, ktorých ste jeho prevádzkou poškodili. Finančnú zodpovednosť má vaša poisťovňa za predpokladu, že ste poškodenia nespôsobili schválne. Takže možno si zaňho zaplatíte, no škody, ktoré môžete spôsobiť sú oveľa vyššieho rázu. Pokiaľ viete, že vaša poisťovňa môže všetko preplatiť, tento ročný poplatok je skutočne zanedbateľný.

Tretí odstavec stránky:

Zákon nestanovuje len majiteľom vozidiel, že si povinné zmluvné poistenie musia uzatvoriť. Nariaďuje aj samotným poisťovniam, čo majú ponúkať resp. kryť. Minimálna výška poistného krytia by mala byť dostačujúca pre každého spotrebiteľa. V prípade želania sa dá aj za poplatok navýšiť. Ak by ste teda vašim motorovým či nemotorovým vozidlom spôsobili poškodenie  na majetku, poisťovňa musí vedieť pokryť škody až do 1 milióna eur. V prípade škôd na zdraví až do 5 miliónov eur. Ako vidíte, sumy, ktoré vám už aj lacné povinné zmluvné poistenie garantuje, nie sú vôbec nízke. Takže aj keby ste, nedajbože, spôsobili nehodu väčšieho typu, vaša poisťovňa musí byť schopná sa o to postarať.

WHOIS

x

Vývoj Alexa indexu

alaxa graf

Informácie v českom jazyku o hk36skalica.sk.

Podobné domény: h, hk, hk3, hk36, hk36s, hk36sk, hk36ska, hk36skal, hk36skali, hk36skalic, hk36skalica